fbpx
KAPVC zenklas colors

PSICHOSOCIALINĖS PASLAUGOS

Psichosocialinė pagalba – tai pagalbos (socialinės, psichologinės, teisinės) suteikimas ir organizavimas asmenims, išgyvenantiems krizę ar patiriantiems stiprius emocinius išgyvenimus (sunkias ligas, netektis, skyrybas šeimoje, psichologinį, ekonominį, fizinį ar seksualinį smurtą), ir jų šeimoms, artimiesiems.

Kodėl verta rinktis PSICHOSOCIALINES PASLAUGAS?

1 VERTĖ

Emocinė parama ir palaikymas: Psichosocialinė pagalba yra neatsiejama asmenų, patiriančių emocinius sunkumus dėl krizių, sunkių ligų, netekčių, skyrybų ar patirto smurto, gyvenimo dalis. Emocinė parama ir palaikymas padeda asmenims susidoroti su jų išgyvenimais ir skatina sveikimo procesą​​.

2 VERTĖ

Individualizuotas požiūris:
Kiekvienam asmeniui ar šeimai psichosocialinė pagalba yra teikiama individualiai, atsižvelgiant į konkrečius jų poreikius. Tai užtikrina, kad pagalba būtų kuo efektyvesnė ir pritaikyta prie kiekvieno unikalių aplinkybių​​.

3 VERTĖ

Galimybė grįžti į pilnavertišką gyvenimą: Psichosocialinės paslaugos suteikia žmonėms įrankius ir išteklius, reikalingus emocinei atsparumui stiprinti, konfliktų sprendimui, ir skatina geresnį asmeninės bei šeimos gyvenimo kokybės suvokimą. 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Psichosocialinė pagalba Klaipėdoje skiriama asmenims, kurių deklaruota ar faktinė gyvenamoji vieta yra Klaipėdos mieste.

Paslaugos teikiamos įvairioms visuomenės grupėms, įskaitant vaikus su negalia ir jų šeimas, suaugusius asmenis su negalia, senyvo amžiaus asmenis, šeimas ir jų narius, esančius krizinėje situacijoje, taip pat smurtautojams ir kitiems, patiriantiems socialinę riziką​​.

Asmenys, norintys gauti psichosocialinę pagalbą, turėtų kreiptis į mūsų centrą arba į kitą pasirinktą įstaigą, kurią savivaldybė finansuoja tiesiogiai.

Paslaugos gavimo seka:

  • užpildyti pradinę užklausą – registraciją;
  • atvykti į susitikimą su mūsų centro socialiniu darbuotoju bei užpildyti reikiamas paraiškos formas.

Psichosocialinės pagalbos paslaugų sudėtis ir teikimo trukmė kiekvienam asmeniui ar šeimai yra nustatoma individualiai, atsižvelgiant į konkrečius poreikius.

Psichosocialinė pagalba teikiama tiek įstaigoje, tiek nuotoliniu būdu, darbo dienomis ir valandomis.

Kiekvienu atveju teikimo trukmė ir paslaugų apimtis yra derinama atskirai, kad geriausiai atitiktų asmenų poreikius​​.

Teikiamos paslaugos yra nemokamos.

Skiriu 10 balų vien dėl to, kad ši organizacija man padėjo įveikti dauguma problemų. Jų paslaugos yra tikrai vertos. Rekomenduočiau, tiems, kurie tikrai nori išspręsti savo psichologines problemas, apsilankyti Vyrų centre.
35 metų amžiaus klaipėdietis

Stiprybė prasideda viduje – rinkis pokytį, kurk gyvenimą be smurto!

SUNKU IŠBŪTI? PROBLEMOS?

registruokis nemokaMai paGaLBAI daBar !

Rinkdamiesi psichosocialines paslaugas, žmonės ne tik gauna būtinąją paramą ir specialistų konsultacijas, bet ir investuoja į savo emocinę bei socialinę gerovę.

Tai yra svarbus žingsnis siekiant sveikesnio, laimingesnio ir pilnavertiško gyvenimo!

Turi klausimų dėl mūsų paslaugų? Kreipkis žemiau nurodytais kontaktais 

ADRESAS

Žvejų gatvė 2-309, LT-91248, Klaipėda

KONTAKTAI

+370 607 10070 | pagalba@vyrucentras.lt

DARBO VALANDOS

I-V 10.00 – 16.00; VI-VII nedirbame