fbpx
KAPVC zenklas colors

Renginys "Nelik vienas - vyrai neverkia"

404914049_310715948428514_1487643184048920589_n
Vyrų rato laužas

Sekmadienį, lapkričio 19 dieną – Tarptautinę vyrų dieną, įvyko kažkas unikalaus ir stipraus! 💪

Tą vakarą, Vinetu kaimas , sugūžėjo vyrai iš visų Klaipėdos krašte veikiančių vyrų organizacijų, bendruomenių Pajūrio Vyrų Klubas , Gentys , Liepsnojantis Aitvaras , Vinetu kaimas bei Klaipėdos pagalbos vyrams centras .

Šis renginys, Tarptautinei vyrų dienai paminėti, apjungė bendrystei 34 Klaipėdos krašte gyvenančius vyrus, įrodant, kad kartu mes galime daugiau!

Renginyje buvo aptariami svarbūs, vyrų sveikatos, emocinės ir psichologinės gerovės, klausimai. Buvo atkreipiamas dėmesys į nerimą keliančią prostatos ir sėklidžių vėžio statistiką bei jos prevenciją, savižudybių statistiką Klaipėdos apskrityje.

Iššūkis, kurį teko patirti kiekvienam dalyviui – stovėjimo ant vinių praktika, kuri simboliškai atstovavo laikinam nepatogumui. Tai leido dalyviams suvokti, kad bendrystėje žymiai lengviau išgyventi laikinus sunkumus, nepatogumus.

Svarbu ir tai, kad didžioji dauguma renginio dalyvių prisižadėjo sau, kitų vyrų akivaizdoje, labiau rūpintis savo sveikata, tiek fizine, tiek emocine/psichine.

Renginyje buvo ir daug aktyvių diskusijų, atvirumo pokalbių grupėse bei simbolinių veiksmų prie laužo, kurie stiprino bendrystės jausmą.

Manome, kad šis renginys buvo ne tik svarbus šios datos paminėjimui, bet ir tvirto pagrindo sukūrimui tolimesniam vyrų organizacijų bendradarbiavimu.

Dėkojame visiems dalyviams už jų nuoširdumą, drąsą ir įsipareigojimą. 

Mes kartu padarėme šį renginį neįkainojamai prasmingu!

Bendrystėje tikrai lengviau! Junkimės, vienykimės, dalinkimės, aukime!

Visi dėl visų! 🤝

Renginys buvo finansuojamas Klaipėdos rajono administracijos, iš įgyvendinamo projekto „Nelik vienas – vyrai neverkia” lėšų.

#bendrystėjelengviau #tarptautinėvyrųdiena #KlaipėdosKraštas #vyriškabendruomenė #klaipedosvyrucentras

renginio galerija: