fbpx
KAPVC zenklas colors

TAPK SAVANORIU VYRŲ CENTRE

Paremdami emocinės pagalbos vyrams liniją „Nelik vienas“, jūs prisidedate prie visų mūsų gerovės, padėdami pirmiausia žmogui, ne atskirai lyčiai. Bendromis pastangomis, gera valia mes sukursime emociškai švaresnę, saugesnę aplinką šalia mūsų esančiam draugui, tėčiui, seneliui, broliui, sūnui, vyrui… Ištieskime pagalbos ranką vyrams, nes tik savimi pasitikintis, ramus, nebijantis suklysti ir atsitiesti vyras kurs emociškai saugią, tvirtą ir laimingą savo aplinką. Priminkime šalia esančiam vyrui – NELIK VIENAS ir nedvejok kreiptis pagalbos.

APIE SAVANORYSTĘ

Emocinė pagalba vyrams krizėje ir asmeninis tobulėjimas

Pagalbos vyrams linijoje „Nelik vienas“ emocinę paramą teikia specializuotus savanorystės linijoje mokymus sėkmingai baigę savanoriai konsultantai, kurie neabejingi kito žmogaus sunkumams, problemoms ir emociniam skausmui. Savanorystė suteikia mums naujų galimybių, padeda pažinti save ir kitus, įgyti naujų įgūdžių ir stiprina mūsų pamatines vertybes: rūpestingumą, pagalbą kitam žmogui, empatiją, nuoširdumą.

Mūsų komandos savanoriai dažnai yra patys išgyvenę ir patyrę emocines krizes, turėję problemų šeimoje, darbe, todėl gali išklausyti ir padėti, remdamiesi ir savo asmenine patirtimi.

Norint tapti pagalbos linijos vyrams savanoriu nebūtina turėti specialų išsilavinimą ar darbo patirtį. Daug svarbiau yra motyvacija, požiūris į pačią savanorystę ir, žinoma, žmogiškosios vertybės.

Savanorių atsiliepimai

Tapkite savanoriu!

REGISTRUOKIS DABAR

Turite klausimų dėl savanorystės? Kreipkis žemiau nurodytais kontaktais 

ADRESAS

Žvejų gatvė 2-309, LT-91248, Klaipėda

KONTAKTAI

+370 607 10070 | pagalba@vyrucentras.lt

DARBO VALANDOS

I-V 10.00 – 16.00; VI-VII nedirbame