fbpx
KAPVC zenklas colors

VYRŲ SAVIGALBOS GRUPĖS

Psichosocialinė pagalba gali apimti informavimą, konsultavimą, tarpininkavimą, psichologinę pagalbą ir kitas paslaugas, pritaikytas konkrečiam asmeniui ar šeimai pagal jų poreikius ir situaciją.

Šios pagalbos tikslas – suteikti būtiną paramą asmenims ir jų šeimoms, susiduriantiems su sunkumais, padėti jiems atsigauti ir susigrąžinti emocinę bei socialinę gerovę. 

Kodėl verta rinktis vyrų savigalbos grupę?

1 priežastis

Bendrystė padeda kurti saugią ir palaikančią aplinką, kurioje vyrai gali dalintis savo patirtimis ir iššūkiais, jaustis suprasti ir palaikyti.

2 priežastis

Fokusas į savarankiškumo skatinimą, suteikiant tam įrankius ir pasitikėjimą savimi, siekti asmeninio augimo ir pozityvių pokyčių.

3 priežastis

Supratingumas ir atjauta, ieškantiems pagalbos ir palaikymo, yra svarbus aspektas, suteikiantis pasitikėjimą ir saugumo jausmą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Tai yra nedidelės grupinės struktūros, kuriose remiamasi savanorystės principais; jos sudarytos iš lygiateisių asmenų, kurie reguliariai susitinka, kad užsitikrintų abipusę pagalbą, siekdami patenkinti bendrus poreikius ir kartu išgyventi kokią nors gyvenimo problemą ar trukdį arba norėdami kurti asmeninius arba socialinius pokyčius.

Teikiamos paslaugos yra nemokamos. Jas finansuoja Klaipėdos m. savivaldybė, su paslaugų gavėjais tiesiogiai
sudarydama sutartis.

Tol kol paslaugos gavėjas išeina iš krizinio periodo ir gali toliau judėti pats, savarankiškai.

Taip, mūsų įstaigoje dirbantys ar paslaugas teikiantys specialistai užtikrina paslaugų gavėjų anonimiškumą.

Stiprybė prasideda viduje – rinkis pokytį, kurk gyvenimą be smurto!

Nori tobulėti kartu su motyvuotų vyrų grupe?

registruokis nemokaMai paGaLBAI daBar !

Pradėkite kilti aukštyn. Nuo santykių problemų iki priklausomybių ar savitarpio pagalbos grupių – profesionalūs centro darbuotojai nemokamai ir anonimiškai konsultuoja bet kokio amžiaus vyrus krizėje ar siekiančius tobulėti. Tau priklauso nemokama pagalbą, kurios paslaugos mokęstį apmoka Klaipėdos miesto savivaldybę. Nedelsk ir pasinaudok šia galimybe, nes prarasti nėra ko.

Turi klausimų dėl mūsų paslaugų? Kreipkis žemiau nurodytais kontaktais 

ADRESAS

Žvejų gatvė 2-309, LT-91248, Klaipėda

KONTAKTAI

+370 607 10070 | pagalba@vyrucentras.lt

DARBO VALANDOS

I-V 10.00 – 16.00; VI-VII nedirbame

VYRŲ CENTRO RENGINIAI